Категории
Категории

Наши преимущества

Принимаем все види платежей

Приват24, Visa, MasterCart, Liqpay, наличными при получении. При заказе на сумму от 750 гривен — доставка бесплатно!

  •  
  •  
  •  
  •  

Быстрая и удобная доставка

  •  
  •  

Выберите подкатегорию

Вид: список / сетка
Показать:
Сортировка:
Таємний посол. В 2-х томах. Том 1: Посол Урус-шайтана. Фірман султана

Автор: Володимир Малик
Издательство: Фоліо:

Володимир Малик (справжнє прізвище — Сиченко, 1921—1998) — відомий український письменник, що зажив слави як автор історико-пригодницьких романів (тетралогія «Таємний посол», «Князь Кий», «Черлені щити» та ін.). Його твори ставлять поруч з творами Александра Дюма та Генріка Сенкевича. У 1983 році за досягнення в галузі літератури В. Малику було присуджено премію ім. Лесі Українки. У тетралогії «Таємний посол» розповідається про боротьбу українського народу проти турецько-татарських загарбників ..
111 грн.
Енеїда

Автор: Вергілій
Серия: Істини
Издательство: Фоліо:

Вергілій (70—19 рр. до н.е.) — поет Стародавнього Риму, автор знаменитої «Енеїди», що оспівує легендарне походження римського народу. Поема Вергілія пов’язана з гомерівським епосом і була створена з орієнтацією на нього. У перших шести піснях вона сюжетно наслідує «Одіссею» (тут розповідається про мандри Енея із Трої в Італію), в наступних шести — «Іліаду» (тут ідеться про війну й заснування Риму). Поема Вергілія відзначається високими художніми якостями, що забезпечило їй виняткове місце в істо..
66 грн.
Украдене щастя

Автор: Іван Франко
Серия: Шкільна бібліотека української та світової літератури
Издательство: Фоліо:

Велегранна спадщина Івана Франка — всебічно обдарованого письменника-мислителя, життєтворчість якого становить цілу епоху в культурній та політичній історії України, — належить до золотого фонду світової літератури. Художньо довершені, тематично розмаїті й філософічно глибокі «ізмарагди» його поезії, прози та драматургії й досі зберігають свою пекучу актуальність та естетичну привабливість. Вибрані твори загальновизнаного, але все ще недостатньо знаного класика українського письменства включають..
39 грн.
Тайный посол. В 2-х томах. Том 2: Черный всадник. Шелковый шнурок

Автор: Владимир Малик
Серия: Школьная библиотека украинской и зарубежной литературы
Издательство: Фоліо:

Владимир Малик (настоящая фамилия Сыченко, 1921—1998) — украинский писатель, известный как автор историко-приключенческих романов (тетралогия «Тайный посол», «Князь Кий», «Червленые щиты» и др.). Его произведения ставят в один ряд с романами Александра Дюма и Генрика Сенкевича. В 1983 году за достижения в области литературы В. Малику была присуждена премия им. Леси Украинки. В тетралогии «Тайный посол» рассказывается о борьбе украинского народа против турецко-татарских захватчиков во второй пол..
144 грн.
Тайный посол. В 2-х томах. Том 1: Посол Урус-шайтана. Фирман султана

Автор: Владимир Малик
Серия: Школьная библиотека украинской и зарубежной литературы
Издательство: Фоліо:

Владимир Малик (настоящая фамилия Сыченко, 1921—1998)?— украинский писатель, известный как автор историко-приключенческих романов (тетралогия «Тайный посол», «Князь Кий», «Червленые щиты» и др.). Его произведения ставят в?один ряд с романами Александра Дюма и Генрика Сенкевича. В?1983?году за достижения в области литературы В. Малику была присуждена премия им. Леси Украинки. В тетралогии «Тайный посол» рассказывается о борьбе украинского народа против турецко-татарских захватчиков во второй пол..
144 грн.
Чорна рада

Автор: Пантелеймон Куліш
Серия: Перлини української класики
Издательство: Клуб сімейного дозвілля:

На хутір Хмарище до старого Череваня приїздять шановані гості — молодий козак Петро Шраменко та його уславлений батько. У Череванів є красуня-донька Леся. Та рано думати про заручини, коли в країні — Руїна і гетьмани запекло змагаються за право володіння булавою великого Богдана Хмельницького. А тим часом красуню Лесю викрадає шибайголова Кирило Тур. І тільки Петро може врятувати кохану…..
127 грн.
Собор

Автор: Олесь Гончар
Серия: Перлини української класики
Издательство: Клуб сімейного дозвілля:

Події роману розгортаються у середині ХХ сторіччя у селищі Зачіплянка. Серце Зачіплянки — давній собор, який був зведений ще запорізькими козаками і відтоді був мовчазним свідком зміни епох і владарів. Собор обертали на склад зброї, на сховище для комбікорму… Колись величний, а тепер — обшарпаний та вицвілий, він чекає на нову долю. Місцеві горе-керівники жадають знести собор і побудувати на його місці «кафе для трудящих». На захист собору стають студент Микола та дівчина Єлька, у серцях яких ще..
127 грн.
Княжа Україна. Вибране

Автор: Олександр Олесь
Серия: Перлини української класики
Издательство: Клуб сімейного дозвілля:

До цієї книжки увійшли вибрані твори талановитого українського поета Олександра Олеся. Вірші, поеми, казки цього яскравого самобутнього лірика допоможуть читачам різного віку глибше збагнути тривожну душу, великий патріотизм і справжнє художнє бачення світу й природи недооціненого раніше поета. Добір поданих текстів обумовлений шкільною програмою з української літератури...
127 грн.
Кайдашева сім’я

Автор: Іван Нечуй-Левицький
Серия: Перлини української класики
Издательство: Клуб сімейного дозвілля:

Іван Нечуй-Левицький увійшов в історію української літератури як видатний майстер художньої прози. За півстоліття творчої діяльності він написав понад п’ятдесят романів, повістей, оповідань, п’єс, казок, нарисів, гуморесок, літературно-критичних статей. Найвідомішим твором письменника стала його соціально-побутова повість «Кайдашева сім’я». Твір навіть було екранізовано, а головні ролі у стрічці зіграли відомі українські актори Богдан Ступка і Раїса Недашківська. «Усе змішалося в домі» Кайдаші..
127 грн.
Двоє над прірвою

Автор: Володимир Малик
Серия: Перлини української класики
Издательство: Клуб сімейного дозвілля:

Володимир - молодий льотчик-винищувач. Таня - радистка-партизанка. Обоє ризикували життям на фронтах Другої світової війни. Та тепер вони в’язні німецького трудового табору. Нелюдські умови, жорстокі порядки, щоденна гра на виживання - здається, із цього пекла неможливо втекти. Але Тані та Володимиру вдається влаштувати втечу. Тепер найважливіше - повернутися додому. Однак між ними й батьківщиною наче пролягла глибока прірва. Чи вдасться цим двом втриматися над нею і подолати всі випробування?..
127 грн.
Лісова пісня. Вибране

Автор: Леся Українка
Серия: Перлини української класики
Издательство: Клуб сімейного дозвілля:

Це був ліс сповнений чарів. Дрімають польові русалки, танцює спокусник-перелесник. Там, у серці лісу, у сухій вербі прокинулася навесні прекрасна Мавка і почула спів сопілки. То вигравав людський хлопець Лукаш... Прекрасна мелодія торкнулася того, що колись було Мавчиною душею. У народі кажуть, що лісові духи не здатні кохати. Але Мавка покохала. Так, як не здатна кохати жодна людська душа... (”Лісова пісня”). Також до збірки увійшли відомі поезії Лесі Українки та драматичні поеми ”Одержима”, ..
127 грн.
Василь Стус. Вибране

Автор: Василь Стус
Серия: Перлини української класики
Издательство: Клуб сімейного дозвілля:

Поезії, що увійшли до цієї збірки, - накращі зразки лірики Василя Стуса. У цих рядках громадянські мотиви та біль митця за долю України переплітаються з тонким мереживом любовної лірики і філософськими роздумами про життя й призначення людини. Вірші сповнені надії та сили волі, міцнішої за крицю. Це маніфест борця і водночас сповідь зболеної душі. Також у виданні вміщено щоденникові записи та листи поета...
127 грн.
Хіба ревуть воли, як ясла повні?

Автор: Панас Мирний
Серия: Перлини української класики
Издательство: Клуб сімейного дозвілля:

Своєю промовистою назвою і багатством сюжетних ліній роман Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» викликає цікавість у читачів та спонукає до роздумів. Основною ідеєю твору є проблема соціальної несправедливості. Головний герой Чіпка шукає свій шлях, але так і не знаходить, адже його життя — постійна боротьба за правду, боротьба, яка ведеться на межі чесних і темних вчинків. Гостре відчуття соціальної нерівності щоразу підживлює бунтарський дух юнака. Сила кохання, вірність, справжня..
127 грн.
Рассказы в картинках

Автор: Николай Радлов
Серия: Веселые строчки
Издательство: Махаон:

«Рассказы в картинках» – книжка-альбом замечательного советского художника, искусствоведа и педагога Николая Радлова. Впервые была опубликована в 1937 году и впоследствии многократно переиздавалась на многих языках мира. Николай Радлов с большой фантазией и юмором придумал эти смешные рассказы-картинки, героями которых стали животные – умные, находчивые, ловкие, хитрые… А весёлые тексты-подписи сочинил дружный коллектив писателей и поэтов – Даниил Хармс, Нина Гернет и Наталья Дилакторская. Ма..
137 грн.
Потилла

Автор: Корнелия Функе
Издательство: Махаон:

Сказочная повесть известной немецкой писательницы Корнелии Функе о приключениях Артура и Потиллы. Потилла – самая настоящая фея. Артур познакомился с ней чудесным образом – вытащил из… чулка, который нашёл во время прогулки по лесу. С этого удивительного знакомства и начались не менее удивительные события в жизни Артура, ведь когда у тебя в друзьях фея, всё волшебным образом преображается...
117 грн.
Патриот

Автор: Терри Пратчетт
Серия: Терри Пратчетт
Издательство: Эксмо:

Дорогие сограждане и все те, кто случайно забрел в Анк-Морпорк! Безусловно, все вы уже слышали, что из моря поднялась исконно анк-морпоркская земля, славный остров по имени Лешп. Однако всем известные внучатые племянники шакала, живущие по другую сторону моря, нагло брешут, будто это их исконная земля, хотя документы, подписанные и заверенные нашими почтенными историками, которым мы, анкморпоркцы, всегда доверяли, - так вот эти документы однозначно подтверждают: Лешп - наш! Не дадим же отчизну в..
181 грн.
Зоки и Бада. Пособие для детей по воспитанию родителей

Автор: Ирина Тюхтяева, Леонид Тюхтяев
Серия: МИФ. Детство
Издательство: Манн, Иванов и Фербер:

О, вам несказанно повезло! Это удивительная сказочка! В ней рассказывается о зоках - проказниках и ужасных сладкоежках! А еще вы узнаете, кто такой черный и лохматый бад и какие у него хвост, копытца, да еще и рога, но рога не обыкновенные, а разные! Вы хотите узнать, как озорники зоки поселились в банках с медом у бады? А что произошло дальше и как зоки и бад воспитывали друг друга? Леонид и Ирина Тюхтяевы эту оригинальную сказочную историю писали для своей деторы больше 30 лет тому. Но, годы..
345 грн.
Золоте руно. Історія, заплутана в міфах

Автор: Олексій Мустафін
Серия: Шкільна бібліотека української та світової літератури
Издательство: Фоліо:

«Золоте руно» — незвична розповідь про відомі з дитинства міфи та легенди Давньої Греції. Несподівана спроба відшукати у казці історичну правду і реконструювати за легендарними переказами справжню історію мікенської цивілізації — яскраву, криваву і повчальну, уроки якої стануть в нагоді й сучасним українцям. Державотворець Сізіф, прибиральник Геракл, політемігрант Одіссей, винахідник Мідас — якими в реальності були герої стародавніх міфів? Завдяки чому піднеслися і чому занепали стародавні міста..
122 грн.
Горить свіча

Автор: Володимир Малик
Серия: Шкільна бібліотека української та світової літератури
Издательство: Фоліо:

Володимир Малик (справжнє прізвище — Сиченко, 1921—1998) — відомий український письменник, що зажив слави як автор історико-пригодницьких романів, твори якого ставлять поруч з творами Александра Дюма та Генріка Сенкевича.У своїх романах він звертався до важливих, складних, у тому числі недостатньо вивчених подій минулого України, які відіграли особливу роль в історичній долі народу. Роман «Горить свіча», за який В. К. Малику було присуджено міжнародну премію ім. Г. Сковороди, присвячений трагіч..
133 грн.
Робінзон Крузо

Автор: Данієль Дефо
Серия: Шкільна бібліотека української та світової літератури
Издательство: Фоліо:

Відомий англійський письменник Даніель Дефо (1660—1731) — автор понад 350 творів, проте саме «Робінзон Крузо» зробив його знаменитим. У романі розповідається про пригоди моряка із Йорка, який 1659 року відплив із Бразилії до берегів Африки. Однак корабель потрапив у шторм, уся команда загинула, а Робінзон опинився сам-один на безлюдному острові. І почалися довгі 28 років кропіткої праці, щоденних відкриттів і дивовижних пригод...
88 грн.

 

Детская художественная литература

 

В ассортименте нашего интернет-магазина присутствуют детские книги с картинками различной тематики и для детей разного возраста. Именно у нас Вы сможете приобрести лучшие детские книги на украинском языке, учитывая интересы своего ребенка, его возраст и уровень его развития.

Купить детскую художественную литературу у нас Вы сможете онлайн, даже не покидая стены собственного дома. В течение нескольких дней мы доставим Ваш заказ в любую точку Украины для того, чтобы Вы всей семьей смогли наслаждаться чтением новой интересной книги!

Аконит

 

Современные родители в большинстве своем стараются дать детям как можно больше интересной и полезной информации. В процессе воспитания и обучения ребенка они зачастую используют детскую художественную литературу, в которой содержится масса полезных рекомендаций, как для детей, так и для взрослых. Сегодня книжный рынок наполнен самыми разными детскими сказками, обучающими изданиями, пособиями, развивающими играми для малышей разного возраста. Они помогают ребенку легче и быстрее адаптироваться в реалиях окружающего мира, получить множество полезных знаний в различных сферах человеческой деятельности, а также освоить навыки чтения.

Роль литературы в процессе становления личности

Художественные детские книги способствуют развитию логики и мышления. Занятия, которые проводят с помощью такой литературы, помогают привить малышам навыки грамотной и правильной речи, а также способствуют проявлению у них различных талантов. Детские художественные книги дополняются красочными и яркими иллюстрациями, способными не только привлечь, но и надолго удержать внимание малыша.

Детские книги для девочек и мальчиков, которые можно купить в нашем интернет-магазине, станут отличным способом для полезного и насыщенного семейного времяпровождения. Чтение любимой сказки на ночь поможет создать с ребенком максимально близкие и доверительные отношения, а также донести до него вечные истины о существовании добра и зла.

Какие книги мы предлагаем своим покупателям?

В ассортименте нашего интернет-магазина присутствуют детские книги с картинками различной тематики и для детей разного возраста. Именно у нас Вы сможете приобрести лучшие детские книги на украинском языке, учитывая интересы своего ребенка, его возраст и уровень его развития.

Купить детскую художественную литературу у нас Вы сможете онлайн, даже не покидая стены собственного дома. В течение нескольких дней мы доставим Ваш заказ в любую точку Украины для того, чтобы Вы всей семьей смогли наслаждаться чтением новой интересной книги!

Аконит