Категории
Категории

Наши преимущества

Принимаем все види платежей

Приват24, Visa, MasterCart, Liqpay, наличными при получении. При заказе на сумму от 750 гривен — доставка бесплатно!

  •  
  •  
  •  
  •  

Быстрая и удобная доставка

  •  
  •  

Выберите подкатегорию

Вид: список / сетка
Показать:
Сортировка:
Маляка і Велика Маня

Автор: Сашко Дерманський
Издательство: Теза:

Таких прикрощей Маляка ще не зазнавала. І навіть не прикрощей, а небезпеки. Підступний Луціус взяв у заручники Малячиних батьків. Як усьому тому лихові зарадити, коли у Луціуса є страшна і незнищенна підтримка — Велика Маня?..
63 грн.
Король буків, або Таємниця Смарагдової Книги

Автор: Сашко Дерманський
Серия: Пригодницька бібліотека
Издательство: Теза:

Чи любиш ти загадки й таємниці? Часто доводиться докласти неймовірних зусиль, щоб розгадати таємницю, та й то не завжди вдається. Втім, якщо за справу беруться справжні друзі, їм це під силу! Героєві цієї книжки, малому буці Гаврикові, пощастило з друзями: в найскрутнішу хвилину він може покластися на симпатичну драконицю Джульєтту, мудрого лепрехуна Шмигуна, передбачливого пугача Понтія та дрібненького горобчика Петяку. А хто вони такі, оті буки та лепрехуни? Швидше починай читати цю книжку - і..
60 грн.
Корова часу, або Нові пригоди вужа Ониська

Автор: Сашко Дерманський
Издательство: Теза:

Пригоди вужика Ониська продовжуються! Цього разу він відправляється в минуле. Що ж робити, коли там на тебе чекатимуть мамонти, шамани-вужі та ненаситні зубасті пацюки? А все це трапилось з вужиком завдяки бабусі, яка вміє викликати дощ. Але не треба переживати, бо Онисько впорається з будь-якими труднощами та виплутається зі складних ситуацій. Третя книжка пригод вужа Ониська...
60 грн.
Бабуся оголошує війну

Автор: Сашко Дерманський
Издательство: Теза:

Так повелося в світі, що всі бабусі дуже лагідні та сумирні. Ніхто краще за них не розкаже казку, не заспіває колискову, не напече смачних коржиків. Одначе коли підступний лісник винищує молоді деревця заради наживи, огидні пацюки захоплюють у полон безневинну жабку, а підступний приблуда космічний посмітюх занапащує все живе на Землі, перетворюючи планету на смітник, тоді Ониськова бабуся Катастрофа хвацько перев’язує хустинку на кшталт бандани і оголошує негідникам війну...
63 грн.
Танок чугайстра

Автор: Сашко Дерманський
Серия: Пригодницька бібліотека
Издательство: Теза:

Уночі, посеред лісових нетрів, ти стоїш і з останніх сил стискаєш у долоні квітку папороті. А довкола все кричить, виє, насуває… Саме така ніч випала Іванкові, Лільці й Васькові, коли вони пішли до лісу рятувати… знайомого чугайстра...
56 грн.
Суботик для Мартіна Пляшкера

Автор: Пауль Маар
Серия: Пригодницька бібліотека
Издательство: Теза:

Мартін Пляшкер такий самий сором’язливий і не рішучий, як і його тато. Мартінові 10 років, і йому подобається дівчинка з паралельного класу, він заздрить сміливішим і популярнішим одноліткам, але сам нічого не робить, щоби щось змінити. ”Я всього боюсь” - зізнається він мамі. Та якось з’являється Суботик.....
60 грн.
Лунастри. Книга 4. Танок білих карликів

Автор: Наталія Щерба
Серия: Лунастри
Издательство: Школа:

Заключна книга серії — загадкова й витончена, наче містична тайнов’язь на тілі. До Години Затемнення — лічені дні. Дволикий світ стоїть на порозі епохальної події: білий і чорний дракони готуються до вирішальної битви, астри й лунати гадають, який же шлях перетне небо — зоряний чи місячний. А тим часом Тім прагне розкрити таємницю загадкової Чорної Веселки, Селестина відшукує власне призначення, Алекс же вирішує, на чиєму він боці. На кожного героя чекає своя пригода, і тільки один із них пройде..
220 грн.
Кролик, который хочет уснуть. Сказка в помощь родителям

Автор: Карл-Йохан Форссен Эрлин
Издательство: Манн, Иванов и Фербер:

Если ваш ребенок никак не может заснуть, самое время отправиться на поиски сна вместе с крольчонком Роджером и его мамой! Волшебник дядюшка Зёва, мудрая Сонная Сова и очень медленный Старичок-улитка знают, как вам помочь. Эта невероятно популярная во всем мире сказка написана профессиональным психологом. Она снимает напряжение и плавно погружает ребенка в сон благодаря особым техникам, основанным на методе гипноза Эриксона. Психологи подтверждают: книга совершенно безопасна, а эффект от чтения ..
203 грн.
Дарителі. Серце бурі

Автор: Катерина Соболь
Серия: Дарителі
Издательство: Школа:

Смертельная опасность надвигается на сказочное королевство. Удастся ли Генри спасти от гибели своих друзей и близких, все то, что он так ценит и любит? Ради этого он готов снова стать пешкой на игровой доске или вовсе ее покинуть... Но сначала он попытается преодолеть мощную, безжалостную силу, которая во много раз превосходит его собственную. В битве за удивительный сказочный мир, созданный Барсом, Генри привлечет всю его доброту, мужество, решительность и, конечно, один из самых очаровательных..
181 грн.
Утікачка Моллі Шилохвостик

Автор: Дейзі Медовс
Серия: Чарівні історії про звірят
Издательство: Країна Мрій:

Лілі і Джесс знову вирушають до Лісу Дружби! Цього разу їх запрошено на веселий ярмарок, та через підступну відьму Грізельду і нечемних бабайок свято може й не відбутися. Тож, перш ніж ярмаркувати, доведеться дівчаткам розправитися з кривдниками лісових мешканців. Літні канікули у розпалі, пригоди тривають!..
110 грн.
Все об умной собачке Соне

Автор: Андрей Усачев
Издательство: Перо:

Собачка Соня очень умная собачка. Почему? Да потому, что она обо всем раздумывает, а если много думать, то непременно станешь умным. Но, несмотря на ее раздумья, а может, из-за них, она постоянно попадает в самые забавные ситуации. В книгу вошли: «Умная собачка Соня», «Знаменитая собачка Соня» и «Азбука умной собачки Сони»...
201 грн.
Пошуки Люсі Довгусик

Автор: Дейзі Медовс
Серия: Чарівні історії про звірят
Издательство: Країна Мрій:

Найкращі подружки Лілі та Джесс усіляко опікуються тваринами, адже дуже їх люблять. Тож не дивно, що жителі чарівного Лісу Дружби звертаються по допомогу саме до чуйних дівчаток. Нерозлучним подружкам доведеться вирушити на пошуки зайченяти Люсі, що потрапило у полон до лихої відьми Грізельди...
110 грн.
Аліса в Задзеркаллі

Автор: Льюїс Керролл
Серия: Класна класика
Издательство: Рідна мова:

Нові пригоди улюбленої героїні — не менш захопливі, ніж уже відомі. Задзеркалля — незвичайна країна. «Ніби велетенська шахівниця», — каже про неї Аліса. І кожен хід у цій грі і справді вражаюча несподіванка, про що дізнається читач, гортаючи сторінки цієї дивовижної казки…..
98 грн.
Пираты на острове сокровищ

Автор: Корнелия Функе
Серия: Любимые сказки
Издательство: Махаон:

Капитан Рыжая Борода – гроза морей. Когда его корабль «Кровавая селёдка» появляется на горизонте, весь морской люд начинает трястись от страха. Никому не уйти от Рыжей Бороды и его дикой банды. Но лучше бы он обошёл стороной парусник с девочкой Молли на борту… А когда капитан уже хотел порвать со своей пиратской жизнью, он узнал о несметных сокровищах, награбленных другой пиратской бандой, и быстро изменил своё решение. Было бы просто смешно не прибрать золото к рукам! И Рыжая Борода пускается з..
127 грн.
Маленький принц

Автор: Антуан де Сент-Экзюпери
Серия: Лучшее - детям
Издательство: Час майстрів:

Однажды, прочитав такую книгу, как «Маленький принц», мы понимаем, что, повзрослев, потеряли в себе что-то важное и ценное, без чего невозможно почувствовать себя по-настоящему счастливыми. И мы бросаемся на поиски утраченного с готовностью даже сесть в космический корабль, чтобы среди миллиардов звёзд найти ту самую планету, на которой улыбающийся золотоволосый мальчик ухаживает за своей Розой.А стоит ли искать его так далеко? Ведь он живёт в каждом из нас и всё ещё дружит с нашими детьми. Прос..
213 грн.
Хроніки Південного

Автор: Рімантас Кміта
Серия: Книги для підлітків
Издательство: Видавництво Старого Лева:

«Хроніки Південного» — молодіжний роман литовського письменника Рімантаса Кміти, в якому йдеться про життя шяуляйського старшокласника в 1990-х роках. Це дуже щира й дотепна розповідь головного героя, який виростає від бажання «бути як усі» до того, щоб не боятися бути унікальним. Як і кожен підліток, герой роману прагне самостійності, крутості, для цього пробує і в дрібному «бізнесі» покрутитися, і досягнути результатів у регбі, і дівчата притягують його наче магнітом. Перші проблеми з правоохо..
101 грн.
Лепрекони

Автор: Валентина Захабура
Серия: Книги для підлітків
Издательство: Видавництво Старого Лева:

Гадаєте, лепрекони — лише міфічні ірландські персонажі? А от і ні! Це жваві українські підлітки, які взувають до гімназії зелені черевики і називають себе спільнотою лепреконів. «Лепреконка» Наталя отримує листа від друга дитинства Антіна, і з нього довідується, що геть нічого не знає про людину, яка ще кілька років тому видавалася зрозумілою і найближчою. Друзі-лепрекони потерпають від діставучих вчителів, які ні сіло ні впало можуть заборонити учням весну, від надмірної чи, навпаки, недостатн..
80 грн.
Джордж і корабель часу

Автор: Люсі Гокінґ
Серия: Пізнавальні книги
Издательство: Видавництво Старого Лева:

Коли Джордж застрибує в космічний корабель і разом із вірним супутником Бульцманом мчить крізь незнані простори, то навіть уявити не може, чим усе обернеться. Бо приземлившись, вони опиняються... ні, не на іншій планеті, не в іншій галактиці — а в майбутньому! На хлопця чекає напівзруйнована Земля, якої він не може упізнати. Світ, у якому живуть залякані люди, змушені підкорятися режимові пихатого самодура Трелліса Дампа, світ, де заборонили науку, світ, з якого зникли старовинні міс­та й тропіч..
151 грн.
Дом за порогом. Время призраков

Автор: Диана Уинн Джонс
Издательство: Азбука:

Завораживающе глубокие, умные, искрящиеся юмором и ошарашивающие лихими сюжетными поворотами, удивительные сказки Дианы Уинн Джонс покорили миллионы читателей по всему миру. В настоящее издание вошли сразу две истории, которые не оставят равнодушными ни давних поклонников творчества писательницы, ни тех, кто впервые встречается с ее волшебными мирами. Роман «Дом за порогом» подарит встречу с героями, странствующими меж миров. Заложники чужой Игры, они могут лишь надеяться, что когда-нибудь оче..
224 грн.
Три повести о малыше и Карлсоне

Автор: Астрид Линдгрен
Серия: Наши любимые книжки
Издательство: Махаон:

Книга замечательной шведской писательницы Астрид Линдгрен, лауреата многих престижных премий, в том числе золотой медали Андерсена, о Малыше и Карлсоне, который живёт на крыше. Этого толстенького забавного человечка с моторчиком и пропеллером на спине знают и любят дети всего мира. У него непоседливый нрав, и он полон выдумок и фантазий. Он может превратить твой день в тарарам, но с ним никогда не бывает скучно, потому что его девиз: «Надо, чтобы было весело и забавно, а то я не играю!»..
234 грн.

 

Детская художественная литература

 

В ассортименте нашего интернет-магазина присутствуют детские книги с картинками различной тематики и для детей разного возраста. Именно у нас Вы сможете приобрести лучшие детские книги на украинском языке, учитывая интересы своего ребенка, его возраст и уровень его развития.

Купить детскую художественную литературу у нас Вы сможете онлайн, даже не покидая стены собственного дома. В течение нескольких дней мы доставим Ваш заказ в любую точку Украины для того, чтобы Вы всей семьей смогли наслаждаться чтением новой интересной книги!

Аконит

 

Современные родители в большинстве своем стараются дать детям как можно больше интересной и полезной информации. В процессе воспитания и обучения ребенка они зачастую используют детскую художественную литературу, в которой содержится масса полезных рекомендаций, как для детей, так и для взрослых. Сегодня книжный рынок наполнен самыми разными детскими сказками, обучающими изданиями, пособиями, развивающими играми для малышей разного возраста. Они помогают ребенку легче и быстрее адаптироваться в реалиях окружающего мира, получить множество полезных знаний в различных сферах человеческой деятельности, а также освоить навыки чтения.

Роль литературы в процессе становления личности

Художественные детские книги способствуют развитию логики и мышления. Занятия, которые проводят с помощью такой литературы, помогают привить малышам навыки грамотной и правильной речи, а также способствуют проявлению у них различных талантов. Детские художественные книги дополняются красочными и яркими иллюстрациями, способными не только привлечь, но и надолго удержать внимание малыша.

Детские книги для девочек и мальчиков, которые можно купить в нашем интернет-магазине, станут отличным способом для полезного и насыщенного семейного времяпровождения. Чтение любимой сказки на ночь поможет создать с ребенком максимально близкие и доверительные отношения, а также донести до него вечные истины о существовании добра и зла.

Какие книги мы предлагаем своим покупателям?

В ассортименте нашего интернет-магазина присутствуют детские книги с картинками различной тематики и для детей разного возраста. Именно у нас Вы сможете приобрести лучшие детские книги на украинском языке, учитывая интересы своего ребенка, его возраст и уровень его развития.

Купить детскую художественную литературу у нас Вы сможете онлайн, даже не покидая стены собственного дома. В течение нескольких дней мы доставим Ваш заказ в любую точку Украины для того, чтобы Вы всей семьей смогли наслаждаться чтением новой интересной книги!

Аконит