Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шк - Джеймс Клір (978-966-948-375-1)
  • Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шк - Джеймс Клір (978-966-948-375-1)

Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шк - Джеймс Клір (978-966-948-375-1)

Заканчивается
Рейтинг:

Заканчивается186.00
186.00 грн

  • Код товара: 343815

Доставка по Киеву в день заказа, по Украине 1-2 дня
При заказе на сумму от 750 грн. доставка бесплатно
Предзаказ. Квалифицированые менеджеры помогут купить нужную книгу в Украине
Покупайте с Приват24, наличными при получении

Основные характеристикиВсе характеристики
Автор:Джеймс Клір
Переводчик:Аліна Акуленко
Редактор:З. Александрова
Серия:Психологія
Издательство:Країна Мрій
Нашпигована заснованими на фактах стратегіями із самовдосконалення, книга ”Атомні звички” навчить, як набути манер і навиків, що працюватимуть на вас, а не проти вас. У книзі Джеймс Клір ділиться надзвичайно цікавою і по-справжньому продуктивною методикою напрацювання корисних звичок. В її основі лежить поняття чотириступеневої моделі звичок (подразник, прагнення, відгук, винагорода), а також чотири породжені цією моделлю закони зміни поведінки. Викладений матеріал підтверджується результатами наукових досліджень, проте книгу слід трактувати не як наукову розвідку, а як посібник з експлуатації, що містить мудрі практичні поради та пояснення механізмів створення і змінювання власних звичок. Єдиного правильного способу набуття корисних звичок, звісно, не існує, але автор пропонує найкращий із відомих підхід, який спрацює незалежно від того, з чого саме ви починаєте і що саме намагаєтеся змінити. Викладені стратегії стануть у пригоді всім, хто потребує покрокової інструкції з покращення незалежно від того, що мається на меті - покращення здоров’я чи добробуту, продуктивності праці чи стосунків, а можливо, всього переліченого разом.
Основные характеристики
Автор
Джеймс Клір
Переводчик
Аліна Акуленко
Редактор
З. Александрова
Серия
Психологія
Издательство
Країна Мрій
Год издания
2020
Иллюстрации
Без иллюстраций
Количество страниц
304
Переплёт
Твердый
Бумага
Офсетная с оттенком
Формат
135х205 мм
Язык
Украинский

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями