Дедушка туман. Читаем с Мурзилкой - Корней Чуковский, Эва Биллоу, Новелла Матвеева, Николай Мишутин, Яков Аким, Петр Комаров (978-5-901666-81-4)

Дедушка туман. Читаем с Мурзилкой - Корней Чуковский, Эва Биллоу, Новелла Матвеева, Николай Мишутин, Яков Аким, Петр Комаров (978-5-901666-81-4)

Немає у продажу
Немає у продажу 76
76 грн
  • ISBN: 978-5-901666-81-4
  • Код товару: 320552
Основні характеристики
Перекладач: Ірина Ельконін
Художник: травня Митурич
Редактор: Юлія Астапенко
Вікова категорія: для молодшого шкільного віку

Про книгу «Дідусь туман. Читаємо з Мурзилка» Корній Чуковський Ева Біллоу Новела Матвєєва Микола Мішутіна Яків Аким Петро Комаров

У 2014 році дитячому журналу "Мурзилка" виповнилося дев'яносто років! Для людини це дуже, дуже довге життя, а для дитячого журналу - тим більше. У 2012 році "Мурзилка" був занесений в Книгу рекордів Гіннесса з наступним формулюванням: "найдовше видається дитячий журнал". Журнал виходив навіть в суворі роки Великої Вітчизняної війни. "Мурзилка" був і залишається першим кроком до самостійного читання, допомагає дітям зробити власні відкриття в великому світі літератури і полюбити читання на все життя. Друзі "Мурзилки" - кращі письменники і художники свого часу - творили для журналу з великою любов'ю і відповідальністю перед маленькими читачами. У 2014-2015 роках видавництво "ТриМаг" випустило антологію журналу "Мурзилка" з п'яти книг під назвою "Архів Мурзилки". До неї увійшли кращі твори, які друкувалися в журналі з 1924 по 2014 роки. Але за рамками антології залишилося багато інших прекрасних матеріалів. В основному вони і увійшли в серію книг "Читаємо з Мурзилка". Кожна книга представляє одного з чудових художників журналу і твори, проілюстровані ім. З книгами серії "Читаємо з Мурзилка" ви згадайте своє золоте дитинство і подаруйте його своїй дитині! Автори проекту "Читаємо з Мурзилка" Юлія Астапенко і Паата Медзмаріашвілі.

Купити книгу «Дідусь туман. Читаємо з Мурзилка» Корній Чуковський Ева Біллоу Новела Матвєєва Микола Мішутіна Яків Аким Петро Комаров в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Дідусь туман. Читаємо з Мурзилка" (Корній Чуковський Ева Біллоу Новела Матвєєва Микола Мішутіна Яків Аким Петро Комаров) з ISBN 978-5-901666-81-4 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Перекладач
Ірина Ельконін
Художник
Редактор
Юлія Астапенко
Вікова категорія
для молодшого шкільного віку
Мова
російська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
24
Формат
215x280 мм
Ілюстрації
кольорові
Автор
Корній Чуковський Ева Біллоу Новела Матвєєва Микола Мішутіна Яків Аким Петро Комаров

Рецензії на книгу «Дідусь туман . Читаємо з Мурзилка ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами