Пирамиды упущенных возможностей (российская версия «капитализма для своих») - Наталия Исправникова, Владимир Добреньков (978-5-8291-1629-3)

Пирамиды упущенных возможностей (российская версия «капитализма для своих») - Наталия Исправникова, Владимир Добреньков (978-5-8291-1629-3)

Немає у продажу
Немає у продажу 174
174 грн
  • ISBN: 978-5-8291-1629-3
  • Код товару: 314920
Основні характеристики
Серія: Gaudeamus
Обкладинка: тверда обкладинка
Кількість сторінок: 176
Формат: 60х90/16 (145х215 мм)
Автор: Володимир Добреньков , Наталія Ісправнікова

Про книгу «Піраміди втрачених можливостей ( російська версія « капіталізму для своїх » )» Володимир Добреньков , Наталія Ісправнікова

Монографія присвячена аналізу процесів легалізації та закріплення в російській економіці такого інституційного режиму, як «капіталізм для своїх», в рамках якого виникла і функціонує модель ринкової економіки, що базується переважно на особистих зв'язках представників великого бізнесу (олігархат) і політичної еліти. Цей альянс соціально-економічних інтересів, на думку авторів, ні здатний, з одного боку, вирішити проблему легітимності приватної власності, незаконно присвоєної в 1990-і роки, з іншого - забезпечити надійні гарантії прав приватної власності для всіх громадян. Внаслідок цього стимули для довгострокових інвестицій з боку учасників ринку виявилися недостатніми, і приватний бізнес не став активним агентом модернізації. В результаті в Росії виникла економічна система адміністративного контролю над найважливішими економічними активами, де політичне керівництво делегувало обраному колу осіб права на управління цими активами і отримання значних приватних і групових вигод. Монографія представляє інтерес для широкого кола читачів, насамперед науковців, аспірантів і студентів.

Купити книгу «Піраміди втрачених можливостей ( російська версія « капіталізму для своїх » )» Володимир Добреньков , Наталія Ісправнікова в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Піраміди втрачених можливостей ( російська версія « капіталізму для своїх » )" (Володимир Добреньков , Наталія Ісправнікова) з ISBN 978-5-8291-1629-3 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Серія
Обкладинка
тверда обкладинка
Кількість сторінок
176
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Автор
Володимир Добреньков , Наталія Ісправнікова

Рецензії на книгу «Піраміди втрачених можливостей ( російська версія « капіталізму для своїх » ) ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами