Преимущество сетей. Как извлечь максимальную пользу из альянсов и партнерских отношений - Андрей Шипилов, Генрих Грив, Тим Роули (978-5-9614-4721-7)

Преимущество сетей. Как извлечь максимальную пользу из альянсов и партнерских отношений - Андрей Шипилов, Генрих Грив, Тим Роули (978-5-9614-4721-7)

Немає у продажу
Немає у продажу 269
269 грн
  • ISBN: 978-5-9614-4721-7
  • Код товару: 314866
Основні характеристики
Обкладинка: м`яка обкладинка
Кількість сторінок: 262
Формат: 70х100/16 (170х240 мм)
Автор: Андрій Шипілов , Генріх Грів , Тім Роулі

Про книгу «Перевага мереж. Як отримати максимальну користь з альянсів і партнерських відносин» Андрій Шипілов , Генріх Грів , Тім Роулі

Книга присвячена питанню розкриття всієї повноти конкурентних переваг будь-якої компанії за рахунок вмілого використання її положення в так званій мережі альянсів - ланцюжку взаємовигідних контактів, що з'єднує всі фірми певної галузі. На прикладі таких гігантів бізнесу, як Sony, Samsung і Apple, автори книги розповідають про те, чим відрізняються один від одного різні форми портфелів альянсів ( «зірка» / «павутина» / «гібрид») і в чому переваги кожної з них, трьох ключові переваги розвинених мереж альянсів, а також трьох рівнях цих мереж, стилях формування портфелів альянсів, управлінських прийомах для утримання контролю над мережею і інших найважливіших питаннях розвитку «зовнішньої» інфраструктури компанії.

Купити книгу «Перевага мереж. Як отримати максимальну користь з альянсів і партнерських відносин» Андрій Шипілов , Генріх Грів , Тім Роулі в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Перевага мереж. Як отримати максимальну користь з альянсів і партнерських відносин" (Андрій Шипілов , Генріх Грів , Тім Роулі) з ISBN 978-5-9614-4721-7 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Обкладинка
м`яка обкладинка
Кількість сторінок
262
Формат
70х100/16 (170х240 мм)
Автор
Андрій Шипілов , Генріх Грів , Тім Роулі

Рецензії на книгу «Перевага мереж . Як отримати максимальну користь з альянсів і партнерських відносин ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами