Нефть благословенная и проклинаемая. Международный нефтегазовый бизнес от скважины до бензоколонки - Сэмюэль А. Ван-Вактор (978-5-9614-4510-7)

Нефть благословенная и проклинаемая. Международный нефтегазовый бизнес от скважины до бензоколонки - Сэмюэль А. Ван-Вактор (978-5-9614-4510-7)

Немає у продажу
Немає у продажу 429
429 грн
  • ISBN: 978-5-9614-4510-7
  • Код товару: 314863
Основні характеристики
Обкладинка: тверда обкладинка, суперобкладинка
Кількість сторінок: 240
Формат: 60х90/16 (145х215 мм)
Автор: Семюель А. Ван - Вактор

Про книгу «Нафта благословенна і проклинали. Міжнародний нафтогазовий бізнес від свердловини до бензоколонки» Семюель А. Ван - Вактор

Нафта прийнято вважати абсолютно незамінним джерелом енергії. Книга Семюеля А. Ван-Вактора відповідає на питання, чи так це насправді, представляючи читачеві комплексне дослідження ролі нафти в формуванні енергетичної і політичної картини світу. Зосереджені в віддалених частинах світу і споживані в більшій мірі розвиненими країнами, нафтові ресурси нерідко стають причиною міжнародних конфліктів і криз, на подолання яких йдуть роки. Розглядаючи нафту як одну з основ світової економіки, автор розповідає про те, чому саме вона є найбільш вигідним джерелом енергії і від яких чинників залежить її вартість, виділяє основні типи нафтових компаній і небезпеки негнучких інвестицій в освоєння нафтових родовищ, аналізує можливі варіанти структур нафтогазової галузі і прогнозує її майбутнє.

Купити книгу «Нафта благословенна і проклинали. Міжнародний нафтогазовий бізнес від свердловини до бензоколонки» Семюель А. Ван - Вактор в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Нафта благословенна і проклинали. Міжнародний нафтогазовий бізнес від свердловини до бензоколонки" (Семюель А. Ван - Вактор) з ISBN 978-5-9614-4510-7 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Обкладинка
тверда обкладинка, суперобкладинка
Кількість сторінок
240
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Автор
Семюель А. Ван - Вактор

Рецензії на книгу «Нафта благословенна і проклинали . Міжнародний нафтогазовий бізнес від свердловини до бензоколонки ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами