Психология допроса несовершеннолетних правонарушителей и жертв сексуального насилия - Екатерина Васкэ (978-5-98563-316-0)

Психология допроса несовершеннолетних правонарушителей и жертв сексуального насилия - Екатерина Васкэ (978-5-98563-316-0)

Немає у продажу
Немає у продажу 210
210 грн
  • ISBN: 978-5-98563-316-0
  • Код товару: 314560
Основні характеристики
Редактор: О. Квасова
Мова: російська
Обкладинка: м`яка обкладинка
Папір: офсетний білий

Про книгу «Психологія допиту неповнолітніх правопорушників і жертв сексуального насильства» Катерина Васке

Монографія присвячена теоретичним і практичним проблемам психології взаємодії з неповнолітніми правопорушниками і жертвами сексуального насильства при допиті. Аналізуються питання комплексної оцінки індивідуальності неповнолітнього з визначенням психологічної мотивації його поведінки в юридично значимих ситуаціях. Наводиться психологічна типологія мотивацій злочинного і віктимної поведінки неповнолітніх. Представлені методики психологічної взаємодії працівників слідчих органів з зазначеними категоріями неповнолітніх при допиті, що включають спільну діяльність юриста з психологом з підготовки та проведення даної слідчої дії; алгоритм дій слідчого при виконанні процесуальних процедур і тактики допиту; технології використання методів правомірного психологічного впливу на особистість неповнолітнього. Книга проілюстрована прикладами з експертної практики автора. Монографія адресована юристам, психологам, педагогам, соціальним працівникам.

Купити книгу «Психологія допиту неповнолітніх правопорушників і жертв сексуального насильства» Катерина Васке в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Психологія допиту неповнолітніх правопорушників і жертв сексуального насильства" (Катерина Васке) з ISBN 978-5-98563-316-0 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Редактор
О. Квасова
Мова
російська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
312
Формат
60х84/16 (145х200 мм)
Ілюстрації
без ілюстрацій
Автор
Катерина Васке

Рецензії на книгу «Психологія допиту неповнолітніх правопорушників і жертв сексуального насильства ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами