Муж и жена - одна страна. Системная психология супружества - Алексей Афанасьев, Мария Афанасьева (978-5-222-22431-1)

Муж и жена - одна страна. Системная психология супружества - Алексей Афанасьев, Мария Афанасьева (978-5-222-22431-1)

Немає у продажу
Немає у продажу 116
116 грн
  • ISBN: 978-5-222-22431-1
  • Код товару: 314420
Основні характеристики
Обкладинка: м`яка обкладинка
Кількість сторінок: 224
Формат: 130х200 мм
Автор: Олексій Афанасьєв , Марія Афанасьєва

Про книгу «Чоловік і дружина - одна країна. Системна психологія подружнього життя» Олексій Афанасьєв , Марія Афанасьєва

Перед вами книга про закономірності, яким підкоряється сімейна система. І звичайно, не тільки про це. Ми пишемо про помилки, які люди допускають, будуючи своє сімейне життя. Про те, чому це все-таки помилки і як з ними працювати. За великим рахунком, це книга про те, як створити щасливу сім'ю, відштовхнувшись від того, що існує "прямо тут, прямо зараз". Це ні і жодному разі не збірка порад, хоча ми і пропонуємо нашим читачам практичні рекомендації. На сторінках цієї книги ми багато розмірковуємо і залучаємо для ілюстрації своїх думок відомості з різних галузей знань, але це зовсім не філософська праця. Це навіть не художній твір - не дивлячись на те, що нашому читачеві в процесі читання і розуміння потрібно включити не тільки логіку, а й уяву. Цю книгу можна назвати відправною точкою для довгої, часом важкої, дуже цікавою і неминуче плідної роботи зі створення свого сімейного щастя. А швидше за все, шлях цей вже почався, і давно, і точка, про яку говоримо ми, не відправна, а серединна; для кого-то, можливо, поворотна. Вона задає напрямок думки і думки, яке допомагає орієнтуватися в подіях своєї психологічної життя і знаходити по-справжньому красиві рішення для завдань, що постають перед нами.

Купити книгу «Чоловік і дружина - одна країна. Системна психологія подружнього життя» Олексій Афанасьєв , Марія Афанасьєва в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Чоловік і дружина - одна країна. Системна психологія подружнього життя" (Олексій Афанасьєв , Марія Афанасьєва) з ISBN 978-5-222-22431-1 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Обкладинка
м`яка обкладинка
Кількість сторінок
224
Формат
130х200 мм
Автор
Олексій Афанасьєв , Марія Афанасьєва

Рецензії на книгу «Чоловік і дружина - одна країна . Системна психологія подружнього життя ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами