Психологическое здоровье ребенка. О путях и способах его укрепления в семье - Елена Чеснокова, Елизавета Панько, Татьяна Недвецкая (978-5-9268-1472-6)

Психологическое здоровье ребенка. О путях и способах его укрепления в семье - Елена Чеснокова, Елизавета Панько, Татьяна Недвецкая (978-5-9268-1472-6)

Немає у продажу
Немає у продажу 52
52 грн
  • ISBN: 978-5-9268-1472-6
  • Код товару: 313525
Основні характеристики
Художник: Павло Борозенец
Мова: російська
Обкладинка: м`яка обкладинка
Папір: офсетний білий

Про книгу «Психологічне здоров'я дитини. Про шляхи і способи його зміцнення в сім'ї» Олена Чеснокова , Єлизавета Панько , Тетяна Недвецька

Щоб виростити повноцінну самодостатню особистість, важливо не тільки його благополуччя фізичне, скоріше навіть важливіше благополуччя дитини психологічне. Психологічна атмосфера, психологічний настрой в сім'ї надають першочергове вплив на поведінку і характер малюка: тоді він починає правильно викладати власні думки, може швидко і легко справлятися з виступаючими кожен день завданнями, результативно вивчає предмети, життя, йому не страшно спілкуватися з однолітками, однокласниками, словом, він відчуває себе "у своїй тарілці" з ними. А прийде момент, при потребі він може адресуватися за порадою і допомогою до дорослих - батьків, учителів, тренерам, так як повністю впевнений в тому, що його підтримають. Просто все треба соціальні та комунікативні навички малюки формують в сім'ї, перший досвід соціального спілкування і взаємодії. І ця допомога, грунтуючись на життєві реальні приклади, прийоми, методи і способи, підкаже батькам, як побудувати, сформувати в будинку, в родині сприятливу емоційну атмосферу, зберегти психологічне здоров'я малюків, розвиваючи їх природні таланти і здібності.

Купити книгу «Психологічне здоров'я дитини. Про шляхи і способи його зміцнення в сім'ї» Олена Чеснокова , Єлизавета Панько , Тетяна Недвецька в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Психологічне здоров'я дитини. Про шляхи і способи його зміцнення в сім'ї" (Олена Чеснокова , Єлизавета Панько , Тетяна Недвецька) з ISBN 978-5-9268-1472-6 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Мова
російська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
176
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Ілюстрації
чорно-білі
Автор
Олена Чеснокова , Єлизавета Панько , Тетяна Недвецька

Рецензії на книгу «Психологічне здоров'я дитини . Про шляхи і способи його зміцнення в сім'ї ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами