Лидер-интроверт. Как преуспеть в обществе, где главенствуют экстраверты - Дженнифер Канвайлер (978-5-9614-4569-5)

Лидер-интроверт. Как преуспеть в обществе, где главенствуют экстраверты - Дженнифер Канвайлер (978-5-9614-4569-5)

Немає у продажу
Немає у продажу 217
217 грн
  • ISBN: 978-5-9614-4569-5
  • Код товару: 313355
Основні характеристики
Обкладинка: тверда обкладинка
Кількість сторінок: 184
Формат: 60х90/16 (145х215 мм)
Автор: Дженніфер Канвайлер

Про книгу «Лідер - інтроверт. Як досягти успіху в суспільстві , де панують екстраверти» Дженніфер Канвайлер

Укорінений у свідомості людей образ лідера має яскраво виражені екстравертні риси. Однак у світі багато інтровертів, які хочуть або змушені виступати в ролі керівника. Найчастіше їх спроби вести себе як екстраверти, переінакшити свою натуру на догоду чужим очікуванням обертаються величезним нервовим напруженням, душевним дискомфортом і, як наслідок, депресіями. Кар'єрі це теж не йде на користь. Невже інтроверт, який не хоче «ламати» себе, апріорі не може бути високоефективним лідером? Звичайно, може! Викладена в книзі універсальна четирехшаговая послідовність дій допоможе интровертам впоратися з більшістю ситуацій, які вимагають від них незвичних відкритості і товариськості, навчить отримувати максимум користі з сильних рис свого характеру і вибудовувати відносини з людьми з позицій впевненого в собі людини. Книга адресована интровертам, які прагнуть керувати людьми ефективніше, а також керівникам-екстравертів, які хочуть зрозуміти інтровертів в своєму оточенні і допомогти їм розкрити лідерський потенціал.

Купити книгу «Лідер - інтроверт. Як досягти успіху в суспільстві , де панують екстраверти» Дженніфер Канвайлер в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Лідер - інтроверт. Як досягти успіху в суспільстві , де панують екстраверти" (Дженніфер Канвайлер) з ISBN 978-5-9614-4569-5 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Обкладинка
тверда обкладинка
Кількість сторінок
184
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Автор
Дженніфер Канвайлер

Рецензії на книгу «Лідер - інтроверт . Як досягти успіху в суспільстві , де панують екстраверти ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами