Аффект. Практика судебной психолого-психиатрической экспертизы. Хрестоматия - Евгений Макушкин, Фарит Сафуанов (978-5-98563-304-7)

Аффект. Практика судебной психолого-психиатрической экспертизы. Хрестоматия - Евгений Макушкин, Фарит Сафуанов (978-5-98563-304-7)

Немає у продажу
Немає у продажу 139
139 грн
  • ISBN: 978-5-98563-304-7
  • Код товару: 311905
Основні характеристики
Редактор: М. Ігнатенко
Мова: російська
Обкладинка: тверда обкладинка
Папір: офсетний білий
Кількість сторінок: 312

Про книгу «Афект. Практика судової психолого - психіатричної експертизи. Хрестоматія» Євген Макушкин , Фарит Сафуанов

У хрестоматії представлені тексти відомих судових психіатрів і психологів, присвячені проблемі визначення афекту в обвинувачуваного в практиці судової експертизи. Висвітлено історію становлення кримінально-релевантного поняття афекту. Наведено уявлення про афекті в загальній психології. Викладено сучасні судово-психологічні експертні критерії діагностики афекту в обвинувачуваного. Наведені приклади комплексних судових психолого-психіатричних експертиз, присвячені особливостям афекту у неповнолітніх, диференціальної діагностики нормальних афектів з патологічними афектами, з "обмеженою осудністю". Для судово-психіатричних і судово-психологічних експертів, працівників правоохоронних органів, а також студентів, аспірантів, викладачів психологічних і юридичних вузів і факультетів.

Купити книгу «Афект. Практика судової психолого - психіатричної експертизи. Хрестоматія» Євген Макушкин , Фарит Сафуанов в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Афект. Практика судової психолого - психіатричної експертизи. Хрестоматія" (Євген Макушкин , Фарит Сафуанов) з ISBN 978-5-98563-304-7 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Редактор
М. Ігнатенко
Мова
російська
Обкладинка
тверда обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
312
Формат
60х84/16 (145х200 мм)
Ілюстрації
без ілюстрацій
Автор
Євген Макушкин , Фарит Сафуанов

Рецензії на книгу «Афект . Практика судової психолого - психіатричної експертизи . Хрестоматія ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами