Бизнес с нуля. Метод Lean Startup для быстрого тестирования идей и выбора бизнес-модели - Эрик Рис (978-5-9614-5401-7)

Бизнес с нуля. Метод Lean Startup для быстрого тестирования идей и выбора бизнес-модели - Эрик Рис (978-5-9614-5401-7)

Немає у продажу
Немає у продажу 356
356 грн
  • ISBN: 978-5-9614-5401-7
  • Код товару: 308857
Основні характеристики
Автор: Ерік Рис
Видавництво: Паблішер
Обкладинка: тверда обкладинка, суперобкладинка
Кількість сторінок: 253
Формат: 70х100/16 (170х240 мм)
Автор: Ерік Рис

Про книгу «Бізнес з нуля. Метод Lean Startup для швидкого тестування ідей і вибору бізнес - моделі» Ерік Рис

Цитата "Зазвичай ми вважаємо, що процеси і менеджмент - це щось нудне і сумне, а стартапи - динамічний і захоплююче. Але ось що дійсно захоплююче - так це бачити, як стартап домагається успіху і змінює світ. Ми можемо - і повинні - зробити так, щоб стартапи частіше досягали успіху. І в цій книзі будемо говорити про те, як досягти цього ". Ерік Рис Про що книга Про те, як створити бізнес і вдосконалити бізнес-модель. Придумати ідею і потім реалізувати її не так складно. Складно зробити так, щоб продукт продавався, щоб він "потрапив в ринок" і запустив розкручується спіраль зростання. Прочитавши цю книгу, ви абсолютно по-новому станете дивитися на процес реалізації нових ідей - будь ви стартапер або керівник давно працюючого бізнесу. Це справжній зрушення парадигми - від інтуїтивних блукань до чіткої методики. Ми звикли вважати, що стартапи не підкоряються правилам. Однак вірно якраз протилежне: створення стартапу має бути підпорядковане чіткої методики, що має строго певні кроки. Підприємництво - це особливий вид менеджменту. Основна ідея методу економічного стартапу, розробленого автором, полягає в швидкому тестуванні ідей нових продуктів на реальних споживачах і постійному коригуванню бізнес-моделі з тим, щоб починати масштабні вкладення тільки тоді, коли ідея підтверджена фактами. Чому книга гідна прочитання - Це яскрава і корисна книга для кожного, хто збирається почати власний бізнес. У ній чесно і відкрито розказано про всі сторони перетворення себе в підприємця, пастках і небезпеки, можливості і упущення. - Вона стала бестселером Amazon.com і була визнана однією з кращих бізнес-книг 2011 року. - Вона являє собою зрозуміле і аргументоване керівництво для підприємця, яке куди більше схоже на науку, ніж на мистецтво, і має лягти на стіл кожному, хто претендує на створення стартапу. - Книга побудована на досвіді реального успішного підприємця, описані в ній принципи "економічного стартапу" дозволяють швидко з'ясувати, що працює, і відмовитися від того, що не працює. - Вона вже зібрала безліч захоплених відгуків і, без сумніву, скоро стане класикою менеджменту, саме її рекомендують в якості обов'язкового читання авторитетні венчурні інвестори.

Купити книгу «Бізнес з нуля. Метод Lean Startup для швидкого тестування ідей і вибору бізнес - моделі» Ерік Рис в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Бізнес з нуля. Метод Lean Startup для швидкого тестування ідей і вибору бізнес - моделі" (Ерік Рис) з ISBN 978-5-9614-5401-7 видавництва Паблішер. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Видавництво
Паблішер
Обкладинка
тверда обкладинка, суперобкладинка
Кількість сторінок
253
Формат
70х100/16 (170х240 мм)
Автор
Ерік Рис

Рецензії на книгу «Бізнес з нуля . Метод Lean Startup для швидкого тестування ідей і вибору бізнес - моделі ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами