Компетентный малыш. Руководство для родителей с многочисленными примерами увлекательных подвижных игр. От рождения до трех лет - Ренате Циммер (978-5-4212-0061-1)

Компетентный малыш. Руководство для родителей с многочисленными примерами увлекательных подвижных игр. От рождения до трех лет - Ренате Циммер (978-5-4212-0061-1)

Немає у продажу
Немає у продажу 151
151 грн
  • ISBN: 978-5-4212-0061-1
  • Код товару: 307289
Основні характеристики
Перекладач: Ксенія Шарр
Видавництво: Теревинф
Обкладинка: тверда обкладинка
Кількість сторінок: 152
Формат: 60х84/16 (145х200 мм)

Про книгу «Компетентний малюк. Керівництво для батьків з численними прикладами цікавих рухливих ігор. Від нар» Ренате Циммер

Ренате Циммер, професор Оснабрюкского університету, керівник нижньосаксонських інституту раннього навчання і розвитку дітей, автор численних публікацій в сфері рухового виховання і психомоторики. У видавництві "" Гердер Спектрум "" вийшли її книги: "" Геть стільці! "", "" Рух пробуджує інтерес до навчання "", "" Бурхливі гри - запорука кмітливості "". Перед вами одна з найбільш популярних книг Ренате Циммер, вона присвячена розвитку і вихованню дітей до трьох років. Безліч ігор, які ви знайдете в цій книзі, порадують і дітей, і дорослих своєю простотою і точністю збіги з інтересами і можливостями вікової групи. Наскрізна тема книги - рухливі ігри, які приносять дитині почуття впевненості в собі, відчуття внутрішньої рівноваги, позитивний емоційний настрій і утворюють гарну основу для емоційного, соціального та інтелектуального розвитку. Батьки, озброївшись порадами Ренате Циммер, зможуть підтримувати природне прагнення дитини до руху і пізнання світу у всій повноті відчуттів. Як за допомогою простих засобів створити умови для гри і руху, відкриття нового? Які умови необхідні для розвитку самосвідомості дитини, емоційної, соціальної та інтелектуальної компетентності? Ренате Циммер пропонує не тільки практичні рішення цих питань, але також налаштовує читача на самостійний пошук шляхів взаємодії з дитиною в природній, емоційно насиченою середовищі.

Купити книгу «Компетентний малюк. Керівництво для батьків з численними прикладами цікавих рухливих ігор. Від нар» Ренате Циммер в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Компетентний малюк. Керівництво для батьків з численними прикладами цікавих рухливих ігор. Від нар" (Ренате Циммер) з ISBN 978-5-4212-0061-1 видавництва Теревинф. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Перекладач
Ксенія Шарр
Видавництво
Теревинф
Обкладинка
тверда обкладинка
Кількість сторінок
152
Формат
60х84/16 (145х200 мм)
Автор
Ренате Циммер

Рецензії на книгу «Компетентний малюк . Керівництво для батьків з численними прикладами цікавих рухливих ігор . Від нар».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами