Оценка персонала в современных организациях. Ассесмент-технологии. Профессиография. Организационная диагностика - И. А. Мотовилина, О. Г. Мотовилин (978-5-91160-024-2)

Оценка персонала в современных организациях. Ассесмент-технологии. Профессиография. Организационная диагностика - И. А. Мотовилина, О. Г. Мотовилин (978-5-91160-024-2)

Немає у продажу
Немає у продажу 131
131 грн
  • ISBN: 978-5-91160-024-2
  • Код товару: 306061
Основні характеристики
Мова: російська
Обкладинка: тверда обкладинка
Папір: офсетний білий
Кількість сторінок: 392
Формат: 60х90/16 (145х215 мм)

Про книгу «Оцінка персоналу в сучасних організаціях. Ассесмент - технології. Профессиография. організаційна» І. А. Мотовилін , О. Г. Мотовилін

Навчальний посібник містить практичні рекомендації та методи роботи у сфері оцінки персоналу. Особливу увагу приділено технологіям проведення профессіографіі , ассесмента і організаційної діагностики. Принципи та методи роботи організаційних психологів , обговорювані в навчальному посібнику , були задіяні авторами при проведенні проектів в ряді компаній , серед них великі державні організації - ВАТ РЖД і Міністерство фінансів Російської Федерації.

Купити книгу «Оцінка персоналу в сучасних організаціях. Ассесмент - технології. Профессиография. організаційна» І. А. Мотовилін , О. Г. Мотовилін в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Оцінка персоналу в сучасних організаціях. Ассесмент - технології. Профессиография. організаційна" (І. А. Мотовилін , О. Г. Мотовилін) з ISBN 978-5-91160-024-2 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Мова
російська
Обкладинка
тверда обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
392
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Ілюстрації
без ілюстрацій
Автор
І. А. Мотовилін , О. Г. Мотовилін

Рецензії на книгу «Оцінка персоналу в сучасних організаціях . Ассесмент - технології . Профессиография . організаційна ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами