Прыжок волка. Очерки политической истории Чечни от Хазарского каганата до наших дней - Герман Садулаев (978-5-91671-547-7)

Прыжок волка. Очерки политической истории Чечни от Хазарского каганата до наших дней - Герман Садулаев (978-5-91671-547-7)

Немає у продажу
Немає у продажу 221
221 грн
  • ISBN: 978-5-91671-547-7
  • Код товару: 305829
Основні характеристики
Редактор: Віра Марченкова
Мова: російська
Обкладинка: тверда обкладинка
Папір: офсетний білий
Кількість сторінок: 254

Про книгу «Стрибок вовка. Нариси політичної історії Чечні від Хазарського каганату до наших днів» Герман Садулаєв

«Стрибок вовка» бере свій розбіг від початку Хазарського каганату VII століття. Історична траєкторія чеченців простежується через Аланське царство, християнство, монгольські походи, кавказькі війни XVIII-XIX століть аж до депортації чеченців Сталіним в 1944 році. У заключних розділах аналізуються - об'єктивно і без упередженості - драматичні події новітньої історії Чечні. Не секрет, що серед сотень національностей, що населяють Російську Федерацію, серед десятків «титульних» народів автономних республік чеченці займають особливе становище. Хто ж вони такі? Так вони «злі», як натякав Лермонтов? Яка історична логіка привела Чечню до її сьогоднішнього статусу? На всі ці питання детально відповідає книга відомого письменника і публіциста, чеченця за національністю, Германа Садулаєва. Садулаєв - один з дуже небагатьох чеченських гуманітаріїв, провідних діалог з російськими, які намагаються пояснити вкрай непросту ситуацію, що склалася у відносинах двох народів в останні десятиліття. Книга для тих, кого цікавить і хвилює новітня історія країни, війна в Чечні і все те, що відбувалося в ній після розпаду СРСР. Для істориків, фахівців з кавказького питання, політологів, націоналістів і інтернаціоналістів, журналістів, військових, літераторів, шанувальників сучасної російської документальної прози.

Купити книгу «Стрибок вовка. Нариси політичної історії Чечні від Хазарського каганату до наших днів» Герман Садулаєв в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Стрибок вовка. Нариси політичної історії Чечні від Хазарського каганату до наших днів" (Герман Садулаєв) з ISBN 978-5-91671-547-7 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Редактор
Віра Марченкова
Мова
російська
Обкладинка
тверда обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
254
Формат
130х200 мм
Ілюстрації
без ілюстрацій
Автор
Герман Садулаєв

Рецензії на книгу «Стрибок вовка . Нариси політичної історії Чечні від Хазарського каганату до наших днів ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами