Похождения Трусливой Львицы, или Искусство жить, которому можно научиться - Галина Черная, Михаил Литвак (978-5-222-23738-0)

Похождения Трусливой Львицы, или Искусство жить, которому можно научиться - Галина Черная, Михаил Литвак (978-5-222-23738-0)

Немає у продажу
Немає у продажу 145
145 грн
  • ISBN: 978-5-222-23738-0
  • Код товару: 301616
Основні характеристики
Редактор: С. Осташов
Мова: російська
Обкладинка: м`яка обкладинка
Папір: газетний

Про книгу «Пригоди боягузливо Леви , або Мистецтво жити , якому можна навчитися» Галина Чорна , Михайло Литвак

Дане видання входить авторську серію М. Литвака під умовною назвою "Науковий роман". Події життя героя роману проаналізовані, обрані методи корекції життєвого шляху і виходу з сценарію і наведені результати великої внутрішньої роботи самої героїні і як підсумок професійної діяльності психолога та психотерапевта. Книга адресована як професіоналам в галузі психології та психотерапії, так і широкому колу читачів, так як проблеми, які вирішує героїня, на жаль, дуже добре знайомі багатьом. Що ж це за проблеми? Проблеми пошуку партнера в житті. Проблеми професійної спроможності. Як не тільки не втратити себе, коли тебе позбавляють можливості спілкування з власною дитиною, а й відіграти назад свої позиції в такій шаховій партії.

Купити книгу «Пригоди боягузливо Леви , або Мистецтво жити , якому можна навчитися» Галина Чорна , Михайло Литвак в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Пригоди боягузливо Леви , або Мистецтво жити , якому можна навчитися" (Галина Чорна , Михайло Литвак) з ISBN 978-5-222-23738-0 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Редактор
С. Осташов
Мова
російська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Папір
газетний
Кількість сторінок
448
Формат
130х200 мм
Ілюстрації
без ілюстрацій
Автор
Галина Чорна , Михайло Литвак

Рецензії на книгу «Пригоди боягузливо Леви , або Мистецтво жити , якому можна навчитися ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами