Мотивация и стимулирование трудовой деятельности - Ардальон Кибанов, Елена Митрофанова, Ирина Баткаева (978-5-16-003544-4)

Мотивация и стимулирование трудовой деятельности - Ардальон Кибанов, Елена Митрофанова, Ирина Баткаева (978-5-16-003544-4)

Немає у продажу
Немає у продажу 154
154 грн
  • ISBN: 978-5-16-003544-4
  • Код товару: 301160
Основні характеристики
Серія: Вища освіта
Видавництво: ИНФРА
Обкладинка: тверда обкладинка
Кількість сторінок: 528
Формат: 60х90/16 (145х215 мм)

Про книгу «Мотивація і стимулювання трудової діяльності» Ардальон Кібанов , Олена Мітрофанова , Ірина Баткаева

У підручнику викладено теоретичні основи, особливості мотивації і стимулювання на різних етапах життєвого циклу організації. Розглянуто процес формування, класифікація мотивів і фактори, що впливають на мотивацію трудової діяльності, механізм формування мотиваційного ядра персоналу організації. Висвітлено: класифікація стимулів; напрямки стимулювання трудової діяльності; матеріальне грошове і не грошове стимулювання; організація і регулювання оплати праці, в тому числі додаткової і заохочувальної оплати, нематеріальне стимулювання трудової діяльності. Розкрито сутність і технологія процесу формування та управління системою мотивації і стимулювання трудової діяльності. Підручник призначений для студентів економічних вузів, а також для аспірантів, докторантів, викладачів, слухачів додаткової професійної освіти; може бути корисним керівникам організацій, працівникам служб управління персоналом.

Купити книгу «Мотивація і стимулювання трудової діяльності» Ардальон Кібанов , Олена Мітрофанова , Ірина Баткаева в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Мотивація і стимулювання трудової діяльності" (Ардальон Кібанов , Олена Мітрофанова , Ірина Баткаева) з ISBN 978-5-16-003544-4 видавництва ИНФРА. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Видавництво
ИНФРА
Обкладинка
тверда обкладинка
Кількість сторінок
528
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Автор
Ардальон Кібанов , Олена Мітрофанова , Ірина Баткаева

Рецензії на книгу «Мотивація і стимулювання трудової діяльності ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами