Закат Западного мира. Очерки морфологии мировой истории (комплект из 2-х книг) - Освальд Шпенглер (978-5-8291-1111-3)

Закат Западного мира. Очерки морфологии мировой истории (комплект из 2-х книг) - Освальд Шпенглер (978-5-8291-1111-3)

Немає у продажу
Немає у продажу 461
461 грн
  • ISBN: 978-5-8291-1111-3
  • Код товару: 296462
Основні характеристики
Обкладинка: тверда обкладинка
Кількість сторінок: 1424
Формат: 130х200 мм
Автор: Освальд Шпенглер

Про книгу «Захід Західного світу. Нариси морфології світової історії ( комплект з 2 - х книг )» Освальд Шпенглер

Книга "Захід Західного світу. Нариси морфології світової історії "(більш відома вітчизняному читачеві як" Занепад Європи ") - головне і найвідоміше твір О. Шпенглера - німецького мислителя, ще в 1923 р передбачив об'єднання Європи, категорично відмовляється визнати Захід як центр світової історії, більш того , який заперечував саме поняття єдиної історії людства. Шненглер висунув концепцію типів людської культури, які подібно до живих організмів проходять певні фази розвитку і в підсумку вмирають, трансформуючись у безплідну механічний цивілізацію. Дослідник виділив вісім основних культур - єгипетську, індійську, вавилонську, китайську, "аполлоновское" (греко-римську), "магічну" (візантійсько-арабську), "фаустовскую" (західноєвропейську) і культуру майя - і передбачив народження російської культури. На думку автора, з 1800 року почався перехід західної культури в цивілізацію, який повинен завершитися, по О. Шпенглер, до 2000 р Концепція О. Шпенглера мало дуже великий вплив на деяких істориків - зокрема, А. Тойнбі та Л. Гумільова можна прямо назвати його учнями. Книга "Захід Західного світу" - захоплююче читання для всіх, хто любить свіжий погляд на здавалося б давно відомі речі. Кожен з її томів має певну самостійність: перший присвячений більшою мірою мистецтву і науці, другий (можливо, більш захоплюючий) - історії та релігії.

Купити книгу «Захід Західного світу. Нариси морфології світової історії ( комплект з 2 - х книг )» Освальд Шпенглер в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Захід Західного світу. Нариси морфології світової історії ( комплект з 2 - х книг )" (Освальд Шпенглер) з ISBN 978-5-8291-1111-3 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Обкладинка
тверда обкладинка
Кількість сторінок
1424
Формат
130х200 мм
Автор
Освальд Шпенглер

Рецензії на книгу «Захід Західного світу . Нариси морфології світової історії ( комплект з 2 - х книг ) ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами